Kojenecký overal

 
 

Kojenecký, bavlněný overal na patentky z kolekce Městečko

Dostupnost Skladem
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
426 Kč / ks    
Kód produktu 2862/51
Značka Baby service
Kategorie Kojenecká kolekce Městečko
Záruka 2 roky
 

Základem je šedá, růžová a modrá velmi univerzální řada kojeneckých kabátků, různě propínaných bodyček, polodupaček, dupaček, kombinézek . Jde o klasickou řadu výrobků s celorozpínacím programem. Ohrnovací rukávky a manžetky na body a kombinézkách, stejně jako celozavinovací a celorozpínací střihy, přináší zvýšenou praktičnost výrobků a příjemné používání po delší období. Nádherné provedení detailů, tisku a prostřihů zase přidá na svěžesti a hravosti všech modelů.

 

Mimořádně zajímavé je oživení v podobě kombinace s jednobarevnými smetanovými, šedými, růžovými a modrými materiály kolekce MĚSTEČKO. Díky novým možnostem kombinací se modelová řada velmi zvýraznila a nádherně obohatila, ať už jde o oboustranné kabátky  - vrstvení vždy přináší nový look celé řady výrobků.

Složení materiálu: 100% bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: