Kojenecká zimní čepice

 
  • 1 z 2
 

Kojenecká zimní čepice na zavazování s motivem veverky

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Skladem
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
394 Kč    
Kód produktu 2769/FIA 2769/RUZ Zvolte variantu
Značka RDX
Kategorie Zimní čepice
Záruka 2 roky
 

Dívčí zimní čepice podložená fleecem. Čepici bude držet dokonale na hlavě, díky zavazování. Propracovaný střih krásně chrání ouška před chladem. Měkký a teplý materiál zajistí tepelný komfort Vašim dětem. Veselý potisk veverek, se jistě bude líbit každému malé holčičce.

Čepice s trendy vzhledem od českého výrobc. Značka RDX působí na českém trhu již od roku 1993. Hlavním proudem její výroby jsou kvalitní dětské čepice. Tato firma patří mezi špičku ve svém oboru. Kolekce mají velmi originální a cool. Jsou stále vyhledávanější značkou díky osobitosti každého kousku. Naskladněná, aktuální zimní ❄️☃️kolekce, zaujme svým designem a dokonalým zpracováním.
Složení materiálu: 100% polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: