Chlapecké, zimní čepice

 
  • 1 z 2
 

Chlapecké zimní čepice podložené welsoftem s motivem šipek.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Skladem Skladem Skladem
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
387 Kč    
Kód produktu 2766/MOD2 2766/MOD3 2766/ZEL 2766/ZEL3 Zvolte variantu
Značka RDX
Kategorie Zimní čepice
Záruka 2 roky
 

Chlapecká, zimní čepice podložená welsoftem. Propracovaný střih krásně chrání ouška před chladem. Měkký a teplý materiál zajistí tepelný komfort Vašim dětem. Veselý potisk autíček, se jistě bude líbit každému malému chlapečkovi.

Čepice s trendy vzhledem od českého výrobce. Značka RDX působí na českém trhu již od roku 1993. Hlavním proudem její výroby jsou kvalitní dětské čepice. Tato firma patří mezi špičku ve svém oboru. Kolekce mají velmi originální a cool. Jsou stále vyhledávanější značkou díky osobitosti každého kousku. Naskladněná, aktuální zimní ❄️☃️kolekce, zaujme svým designem a dokonalým zpracováním.
Složení materiálu: 100% polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: