Chlapecká , zimní čepice.

 
  • 1 z 2
 

Chlapecká, zimní čepice vázací Autíčka.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Skladem Skladem
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
377 Kč    
Kód produktu 2760/ZEL3 2760/SED 2760/SED2 Zvolte variantu
Značka RDX
Kategorie Zimní čepice
Záruka 2 roky
 

Chlapecká, zimní čepice podložená fleecem. Čepici bude držet dokonale na hlavě, díky zavazování. Propracovaný střih krásně chrání ouška před chladem. Měkký a teplý materiál zajistí tepelný komfort Vašim dětem. Veselý potisk autíček, se jistě bude líbit každému malému chlapečkovi.

Čepice s trendy vzhledem od českého výrobce❤️. Značka RDX působí na českém trhu již od roku 1993. Hlavním proudem její výroby jsou kvalitní dětské čepice‍♀️. Tato firma patří mezi špičku ve svém oboru. Kolekce mají velmi originální a cool. Jsou stále vyhledávanější značkou díky osobitosti každého kousku. Naskladněná, aktuální zimní ❄️☃️kolekce, zaujme svým designem a dokonalým zpracováním.
Složení materiálu: 100% polyester
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: